Biz Kimiz

Tamir-Bakım-Onarım

Pendik Sanayisinde bulunan, EFE OTOMOTİV olarak edindiğimiz deneyimi, sürekli büyüyen ve gelişen teknolojiyle ayak uydurarak oto bakım ve servis, yedek parça, kaporta ve boya hizmetleri alanlarında lider konumumuzu koruyarak  müşterilerimize uygun fiyata kaliteli hizmeti benimseyerek çalışmaktayız.

bakım ve onarım için bekleyen bütün araçlar sahibine teslim edilene kadar , test sürüşleri de dahil olmak üzere iş yerimiz sigortası kapsamındadır. İşinde uzman ustalarımız aracınızın tüm sorunlarını çözecektir. Pendik Efe Otomotiv için tüm araçlar özeldir. Mekanik Bölümünde motor bakım, ön düzen , firen sistemleri, şanzıman ve diferansiyel,gibi hayati önem taşıyan bölümlerinde yüksek performans elde etmek için yapılan hizmetleri kapsar Motor Analizi, Motor Performansının ve Aracın Bilgisayar Sisteminin analizi, Rotların Kontrolü, Amortisör Başlıklarının kontrolü, Yağ ve Yağ Filtresi değişim V Kayışlarının kontrolü, Alternatör, Fan ve Soğutma Sisteminin kontrolü Soğutma sistemlerinde, Hortumların kontrolü Lastiklerin, Aşınma ve Hava Basınç Kontrollerinin yapılması, Rot ve balans ayarlarının yapılması kontrolü, Fren Balatalarının kontrolü Yakıt Sisteminin, Pompa ve Filtrelerinin kontrolü, Tüm Sıvıların kontrolü ve eksilmişse eklenmesi ( fren hidroliği, direksiyon kutusu hidroliği, vites kutusu yağı, soğutma suyu , silecek suyu) Bujilerin değiştirilmesi, Hava, Yakıt ve Polen filtresinin değiştirilmesi, Yakıt Enjeksiyon Sisteminin kontrolü, Yapılan işlemlerle ilgili kayıtları tutulur ve aracın tüm sistem ve donanımlarının doğru çalıştığından emin olduktan sonra araç sahibine teslim edilir. Aynı zamanda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyattan sağlayacağımızın garantisini verirken, taktığımız her parçanın ve yaptığımız her işçiliğin de garantisini vermekteyiz. Unutmayın araçlarda tıpkı insanlar gibidir.Hastalandığında yada yaralandığında işinin ehli uzman hekimlere teslim etmezseniz onları kaybedebilirsiniz.

Servisimiz Kasko Güvencisi Altındadır ve 7/24 Güvenlik Kameralarıyla İzlenmektedir.

Pendik oto sanayi,Pendik oto tamiri,Pendik oto tamirci,Pendik hundai tamircisi,Pendik kia tamircisi,Pendik hundai ustası,Pendik kia ustası

Hizmetlerimiz

Mini Onarım

Motorlu taşıt araçlarının kaporta, iç döşeme, ön cam ve plastik aksamlarında oluşan belli ölçüsel limitler içinde kalan küçük ölçekli hasarların, sadece hasarlı bölgenin hızlı ve özel onarım teknikleri ile giderilmesini amaçlayan onarım işlemleri “Mini Onarım” olarak adlandırılmaktadır.

Mobil Parça Onarımı

Hizmet süreci kapsamında motorlu taşıt araçlarının iç ve dış aksamlarından plastik, fiber, deri, vinleks ve alüminyum malzemelerden yapılmışyaklaşık 25 farklı tipte parça Mobil Servis Araçlarınca aracın bulunduğu oto servisinden veya araç sahibinin adresinden alınarak onarıldıktan sonra geri teslim edilir.

Hasar Onarımı

Motorlu taşıt araçlarında trafik kazaları sonucunda oluşan orta ölçekli kaporta, boya ve mekanik hasarları Servis Merkezlerinde geniş donanımlı ekipman yeterliliği ve teknik kadrosu garantili olarak giderilirler.

Oto Bakım Hizmetleri

Mini Onarım" hizmetlerinin tamamlayıcısı niteliğinde olan Oto Bakım ve Koruma" hizmetleri ile, Teknik El Kitapları" çerçevesinde uygulanan iş akışları ve kullanılan yüksek kaliteli ürünler sayesinde hizmet alan motorlu taşıt araçlarının daha yeni ve daha temiz görünmesi, boyalı dış parçaların ve iç döşeme malzemelerin güneşin zararlı mor ötesi ışınlarına karşı korunması amaçlanmaktadır.  

Tasarım-Kodlama © İNCİ WEB TASARIM